گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۸ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۲۱۹ مورد

پیام تبریک رئيس دانشگاه به مناسبت روز پزشک

شنبه ٣ شهریور ١٣٩٧ ساعت ٨:٤٢ ق.ظ   ( بازدید : 49 نفر )


پیام تبریک رئيس دانشگاه به مناسبت روز پزشک
رئيس محترم دانشگاه به مناسبت روز پزشک پیام تبریک صادر نمودند

 

"یا من اسمه دوا و ذکره شفا"
یکم شهریورماه و روز پزشك ؛سالروز ولادت شیخ الرئیس ابوعلی سینا طبيب و حکیم فرزانه ايست که پیشینه ارزشمند وی افتخارات بی شماری را برای ایران و ایرانیان به ارمغان آورده است و فرصتی است مغتنم تا تلاش های ارزنده جامعه پزشکی مورد توجه و تقدیر قرار گیرد.
سلامت موهبت بسیار ارزشمند الهی است که حفظ و ارتقای آن از وظایف مهم جامعه پزشکی است و در فرهنگ ایرانی- اسلامی ما ارزش دانش گرانقدر پزشکی تا بدان اندازه والا و عظیم است که طبابت شانه به شانه حکمت می‌ساید.
جامعه پزشکی ما همواره با بهره مندی از پزشکان حاذق و دلسوز، با دستیابی به پیشرفت ها و موفقیت های مستمر و در رشته های مختلف طب با آمیختن اخلاق ،صداقت و معنویت سرآمد بوده اند و شايسته است از زحمات ارزشمند اين عزيزان در عرصه بهداشت و درمان و مجاهدتهای آنان در رشد و توسعه و آموزش دانش و حرفه مقدس پزشکی سپاسگزاري نمايم .
اینجانب ضمن ابراز ادب و احترام به محضر کلیه اساتید فرهيخته پزشكي استان به ویژه پزشکان پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی ؛ مناسبت ارزشمند روز پزشك را تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال براي اين عزيزان بهروزي ،سلامتي و توفیق روز افزون مسئلت مي نمایم.

دکتر "علی حق بین"
رئيس دانشگاه

منبع : معاونت درمان دانشگاه چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان
رتبه بندی شما به مطلب فوق:دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.

مجموعه پیامهای بهداشتی

سخن بزرگان

چنان با مردم رفتار کن که دوست داری با تو رفتار کنند.(امام حسن مجتبی(ع))

مطالب پر بازدید

ساعت

اوقات شرعی